לקוחות מעידים

הגעתי אל דורון דרך הפניה מלקוח שלי ופשוט נהניתי לעבוד מולו. דורון היה מקצועי ברמה סופר גבוהה, בעל תודעת שירות בלתי נפסקת ויחסי אנוש מעולים. האיכפתיות והאנושיות של דורון כלפי כל ה"שגעונות" שהיו לי הוכיחו לי על הדרך כמה שאני בידיים טובות. וגם במבחן התוצאה הייתי מרוצה מעל הראש, מבחינתי האתר יצא מדהים ודורון אפילו צייד אותי בטיפים שימושיים לעדכון האתר בעתיד. אין ספק שאשתמש בשירותיו גם לפרויקטים הבאים שלי ואמליץ עליו בחום לכל מי שרק יתעניין באיש מקצוע מעולה ואדם יקר שאפשר לסמוך עליו!

א.א. הרשקוביץ ושות' רואי חשבון

אתר תדמיתי למשרד

איכות העבודה היתה מצוינת.
הצפיות שלי קבלו את המענה שלהם מעל המצופה.
איכות פתרון הבעיות היה מעולה.
אין ספק שלפרויקט הבאה אבחר ב-"על מה" כצוות מנצח.

וורקטס אפילייט

בניית אתר אינטרנט

רפאלה ענתה כל כל ציפיותי ועוד- היא שלחה לי הצעת מחיר מיד לאחר בקשתי. התרגום היה מדוייק וכתוב באופן שיווקי מאד תוך התאמה ל-SEO לקידום החברה. רפאלה הגישה את העבודה עוד לפני סיום הלו"ז ונתנה שירות מעולה. היתה זמינה לכל בקשה ומשאלה, אדיבה וסימפטית. מאד מקצועית ומבינה בכל המונחים , ולמדה מהר גם את המונחים הספציפיים בתחום שלנו. בעתיד כל פעם שיווצר לי צורך בעבודה כזו אבחר בה. מומלצת בחום

דרך צלחה

תרגום עברית-אנגלית

הגעתי לרפאלה דרך המלצה ואני מאוד מרוצים. כחברת שיווק דיגיטלי אנו נדרשים לכותבת תוכן זמינה ואמינה, שתספק מאמרים עם הפרמטרים הדרושים לקידום בגוגל וייכתבו בצורה מקצועית. ממליצה על רפאלה מאוד.

רייכמן

כתבות תוכן

דורון עשה עבודה מקצועית תוך התחשבות בלוחות זמנים, אכפתי אמין והמחיר היה הוגן
מומלץ מאוד!

MEKKOMI.COM

בניית אתר וורדפרס

שמחתי מאוד לעבוד עם דורון, מקצוען סבלני וענה על כל דרישותיי, ממליץ בחום

אבי חיים רואה חשבון

בניית אתר אינטרנט בוורדפרס

דורון ידע תמיד לספק לנו את התשובות בכל רגע גם בדברים שלא היו קשורים לנושא שלו, עזר לנו למצוא אחסון אתרים במחיר סביר ונתן שירות מעבר למצופה.
דורון היה סופר מקצועי ונתן את כל כולו לתהליך.
דורון בנה לנו אתר מקצועי ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.
לשאלות נוספות dor@rttravel.co.il

חברת טריפל S

אתר וורדפרס

רפאלה מתרגמת מקצועית ואחראית מאד, גישתה סובלנית, נעימה וחיובית הקשר שנוצר בינינו היה מעולה ואני ממליצה בחום על שירותיה, אין ספק שאזדקק לתירגום מקצועי אפנה אליה.

מיכל רוטמן לאור - אמנית

תרגום מעברית לאנגלית